המדריך לבניית אתר וורדפרס עם אלמנטור

1. בחר ספק אירוח ושם דומיין

בחר ספק אירוח ושם דומיין לאתר שלך. ספק אחסון הוא חברה המספקת את הטכנולוגיה והשירותים הדרושים כדי שהאתר שלך יהיה נגיש באינטרנט. שם דומיין הוא הכתובת של האתר שלך. אתה יכול למצוא אפשרויות רבות לספקי אירוח כמו Bluehost, SiteGround או WP Engine. לאחר שבחרתם ספק, עקוב אחר ההוראות שלו כדי להגדיר את חשבונך, לרכוש שם דומיין ולהתקין וורדפרס באתר האינטרנט שלך.

2. התקן וורדפרס באתר שלך

התקן וורדפרס באתר שלך דרך לוח הבקרה של ספק האירוח שלך או מתקין בלחיצה אחת. רוב ספקי האירוח מקלים על התקנת וורדפרס על ידי מתן מתקין בלחיצה אחת או דרך לוח הבקרה שלהם. לאחר התקנת וורדפרס, תצטרך להיכנס ללוח המחוונים של וורדפרס שלך.

3. התקן את התוסף Elementor

התקן את התוסף Elementor. Elementor הוא תוסף פופולרי לבניית דפים המאפשר לך ליצור דפים מותאמים אישית ללא צורך בקידוד כלשהו. כדי להתקין את התוסף, עבור לקטע "תוספים" של לוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על "הוסף חדש", חפש "Elementor" והתקן והפעל את הפלאגין.

4. בחר ערכת נושא שתואמת ל-Elementor

בחר ערכת נושא שתואמת ל-Elementor. נושא הוא העיצוב של האתר שלך, כולל הפריסה שלו, ערכת הצבעים, הגופנים ואלמנטים חזותיים אחרים. ישנם ערכות נושא חינמיות רבות ומובחרות זמינות עבור וורדפרס, אך לא כולם תואמים ל-Elementor. כדי למצוא ערכת נושא שתואמת ל-Elementor, חפש "ערכות נושא תואמות ל-Elementor" באינטרנט, או דפדף במאגר ערכות הנושא החינמיות של WordPress.org.

5. צור דף חדש בוורדפרס וערוך עם Elementor

צור דף חדש בוורדפרס, ולחץ על כפתור "ערוך עם אלמנטור". כדי ליצור דף חדש בוורדפרס, עבור אל "דפים" בלוח המחוונים של וורדפרס שלך, ולחץ על "הוסף חדש". לאחר שנתת לדף שלך שם והוספת תוכן כלשהו, לחץ על כפתור "ערוך עם אלמנטור" כדי להתחיל לעצב את הדף שלך עם העורך החזותי של אלמנטור.

6.עצב את הדף שלך עם העורך החזותי של Elementor

התחל לעצב את הדף שלך באמצעות העורך החזותי של Elementor. העורך החזותי של Elementor מאפשר לך לגרור ולשחרר ווידג'טים לדף שלך, להתאים אותם ולראות את השינויים בזמן אמת. ישנם ווידג'טים רבים זמינים ב-Elementor, כולל תיבות טקסט, כותרות, תמונות, סרטונים, כפתורים ועוד. כדי להוסיף ווידג'ט, פשוט גרור אותו מחלונית הווידג'ט בצד שמאל ושחרר אותו אל הדף שלך. אתה יכול להתאים אישית את הגדרות הווידג'ט בחלונית השמאלית, כולל הטקסט, הצבע, הגודל והיישור.

7. שמור ופרסם את הדף שלך כדי להפעיל אותו

לאחר שתהיה מרוצה מהדף שלך, שמור אותו ופרסם אותו כדי להפעיל אותו באתר שלך. כדי לשמור את הדף שלך, לחץ על כפתור "עדכן" בצד שמאל למטה. לאחר ששמרת את הדף שלך, תוכל להציג אותו בתצוגה מקדימה על ידי לחיצה על כפתור "תצוגה מקדימה" או לפרסם אותו על ידי לחיצה על כפתור "פרסם".

8.חזור על התהליך עבור דפים נוספים

חזור על התהליך עבור כל עמוד נוסף שתרצה ליצור. כדי ליצור דף חדש, פשוט עבור אל "דפים" בלוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על "הוסף חדש". אתה יכול גם להשתמש בתכונה "שכפל" באלמנטור כדי להעתיק עמוד קיים ולבצע בו כמה שינויים.

זהו זה! עם וורדפרס ואלמנטור, אתה יכול בקלות לבנות אתר בעל מראה מקצועי ללא צורך בקידוד כלשהו. רק זכור לבחור ספק אירוח טוב, ערכת נושא תואם, וליהנות לעצב את הדפים שלך עם Elementor!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *